Dovolujeme si Vám představit naši nabídku komplexních služeb v oblasti bezpečnostních slaboproudých systémů určených pro ochranu osob, objektů a majetku.
Specializujeme se na elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektrickou požární signalizaci (EPS), kamerové systémy (CCTV), přístupové a docházkové systémy (EKV, ACS), strukturovanou kabeláž (STR), evakuační a místní rozhlas (ER, MR), rozvody společné televizní antény (STA) a spousty dalších slaboproudých technologií, které jsou v dnešní době téměř nutností pro zajištění ochrany majetku či samotného objektu.
Budeme velmi rádi, vyzkoušíte-li naše služby, abychom i Vám mohli nabídnout naši kvalitu a maximální servis a Vy se tak přidali k našim spokojeným zákazníkům.

Níže jsme pro Vás připravili jednotlivé sekce, které jsme srozumitelně rozdělili, aby Vám lépe osvětlili problematiku zabezpečení objektů.

Zabezpečovací systémy

Instalace elektronického zabezpečovacího systému (EZS)je jedním z nejrozšířenějších a při správné volbě techniky i nejefektivnějším způsobem ochrany majetku.

Požární signalizace

Elektrická požární signalizace (EPS) je plně automatický systém, jehož úlohou je včasné rozpoznání a signalizace vzniku požáru s přesným určením ohroženého prostoru.

Kamerové systémy

Kamerové systémy (CCTV) pro monitorování a záznam prostor jsou nedílnou součástí moderních bezpečnostních technologií. Využití nacházejí nejenom ve firmách a městech, ale i v domácnostech.


Datové sítě

Kvalitní počítačová síť je v dnešní době páteří každé moderní firmy. Požadavky na telefonní propojení, IP telefony, lokální síť, připojení na internet jsou dnes již běžnými.

Přístupové systémy

Elektronická kontrola vstupu má své uplatnění všude tam, kde je nutné kontrolovat a regulovat přístup osob do objektu nebo jeho částí. Např. v hotelích, nemocnicích, na parkovištích apod.

Dále nabízíme

Kromě bezpečnostních systémů Vám nabízíme i další služby: satelitní systémy pro digitální příjem televize a radia DVB-T, domácí telefony a videotelefony, ozvučovací systémy (místní i evakuační) a další.